KNP300JB-52-0R11
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JB-52-0R11
JLCPCB Part #
C1400105
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 110mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS