KNP2WSJT-73-2R7
MFR.Part #
KNP2WSJT-73-2R7
JLCPCB Part #
C3448530
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS