KNP2WSJT-73-22R
MFR.Part #
KNP2WSJT-73-22R
JLCPCB Part #
C1390574
Description
-40℃~+200℃ 22Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS