KNP2WSJT-73-1R6
MFR.Part #
KNP2WSJT-73-1R6
JLCPCB Part #
C3576780
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS