KNP2WSJT-52-9R1
MFR.Part #
KNP2WSJT-52-9R1
JLCPCB Part #
C1383867
Description
-40℃~+200℃ 2W 9.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS