KNP200JT-73-750R
MFR.Part #
KNP200JT-73-750R
JLCPCB Part #
C1397346
Description
-40℃~+200℃ 2W 750Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS