KNP200JT-73-4R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP200JT-73-4R7
JLCPCB Part #
C3486287
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS