KNP200JT-73-3R3
MFR.Part #
KNP200JT-73-3R3
JLCPCB Part #
C1393955
Description
-40℃~+200℃ 2W 3.3Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS