KNP200JT-73-36R
MFR.Part #
KNP200JT-73-36R
JLCPCB Part #
C1391323
Description
-40℃~+200℃ 2W 36Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS