KNP200JT-73-300R
MFR.Part #
KNP200JT-73-300R
JLCPCB Part #
C3441991
Description
-40℃~+200℃ 2W 300Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS