KNP200JT-73-1R8
MFR.Part #
KNP200JT-73-1R8
JLCPCB Part #
C1391352
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS