KNP200JT-73-15R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP200JT-73-15R
JLCPCB Part #
C1394016
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS