KNP200JT-73-12R
MFR.Part #
KNP200JT-73-12R
JLCPCB Part #
C1391365
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 2W 400V Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS