KNP200JT-73-0R2
MFR.Part #
KNP200JT-73-0R2
JLCPCB Part #
C3563807
Description
-40℃~+200℃ 200mΩ 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS