KNP200JT-52-56R
MFR.Part #
KNP200JT-52-56R
JLCPCB Part #
C1391713
Description
-40℃~+200℃ 2W 56Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS