KNP200JT-52-22R
MFR.Part #
KNP200JT-52-22R
JLCPCB Part #
C1392013
Description
-40℃~+200℃ 22Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS