KNP200JT-52-0R62
MFR.Part #
KNP200JT-52-0R62
JLCPCB Part #
C1391986
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS