KNP200JR-73-1R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP200JR-73-1R5
JLCPCB Part #
C1764323
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS