KNP200JR-52-62R
MFR.Part #
KNP200JR-52-62R
JLCPCB Part #
C3576627
Description
-40℃~+200℃ 2W 62Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS