KNP200JR-52-5R6
MFR.Part #
KNP200JR-52-5R6
JLCPCB Part #
C3422436
Description
-40℃~+200℃ 2W 5.6Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS