KNP200JR-52-2R2
MFR.Part #
KNP200JR-52-2R2
JLCPCB Part #
C3547359
Description
-40℃~+200℃ 2.2Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS