KNP200JB-73-330R
MFR.Part #
KNP200JB-73-330R
JLCPCB Part #
C1400779
Description
-40℃~+200℃ 2W 330Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS