KNP200JB-73-2R4
MFR.Part #
KNP200JB-73-2R4
JLCPCB Part #
C1390859
Description
-40℃~+200℃ 2.4Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS