KNP200JB-73-1R1
MFR.Part #
KNP200JB-73-1R1
JLCPCB Part #
C1390982
Description
-40℃~+200℃ 1.1Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS