KNP200JB-73-130R
MFR.Part #
KNP200JB-73-130R
JLCPCB Part #
C1400886
Description
-40℃~+200℃ 130Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS