KNP200JB-52-82R
MFR.Part #
KNP200JB-52-82R
JLCPCB Part #
C1398479
Description
-40℃~+200℃ 2W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS