KNP200JB-52-13R
MFR.Part #
KNP200JB-52-13R
JLCPCB Part #
C1391049
Description
-40℃~+200℃ 13Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS