KNP1WSJT-52-470R
MFR.Part #
KNP1WSJT-52-470R
JLCPCB Part #
C1389918
Description
-40℃~+200℃ 1W 470Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS