KNP1WSJT-52-2R2
MFR.Part #
KNP1WSJT-52-2R2
JLCPCB Part #
C1383701
Description
-40℃~+200℃ 1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS