KNP1WSJR-52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP1WSJR-52-12R
JLCPCB Part #
C1755618
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS