KNP100JT-73-3R6
MFR.Part #
KNP100JT-73-3R6
JLCPCB Part #
C1389831
Description
-40℃~+200℃ 1W 3.6Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS