KNP100JT-73-1R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP100JT-73-1R5
JLCPCB Part #
C1389825
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS