KNP100JT-73-160R
MFR.Part #
KNP100JT-73-160R
JLCPCB Part #
C1388151
Description
-40℃~+200℃ 160Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS