KNP100JT-52-7R5
MFR.Part #
KNP100JT-52-7R5
JLCPCB Part #
C1383496
Description
-40℃~+200℃ 1W 7.5Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS