KNP100JT-52-75R
MFR.Part #
KNP100JT-52-75R
JLCPCB Part #
C1391636
Description
-40℃~+200℃ 1W 75Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS