KNP100JT-52-22R
MFR.Part #
KNP100JT-52-22R
JLCPCB Part #
C1389884
Description
-40℃~+200℃ 1W 22Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS