KNP100JR-73-6R2
MFR.Part #
KNP100JR-73-6R2
JLCPCB Part #
C3432003
Description
-40℃~+200℃ 1W 6.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS