KNP100JR-73-36R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP100JR-73-36R
JLCPCB Part #
C1762977
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 36Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS