KNP100JR-73-30R
MFR.Part #
KNP100JR-73-30R
JLCPCB Part #
C3370674
Description
-40℃~+200℃ 1W 30Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS