KNP100JR-73-1R8
MFR.Part #
KNP100JR-73-1R8
JLCPCB Part #
C1763021
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS