KNP100JR-52-2R7
MFR.Part #
KNP100JR-52-2R7
JLCPCB Part #
C3374113
Description
-40℃~+200℃ 1W 2.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS