KNP100JR-52-0R62
MFR.Part #
KNP100JR-52-0R62
JLCPCB Part #
C3371518
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS