KNP100FT-52-82R
MFR.Part #
KNP100FT-52-82R
JLCPCB Part #
C1393993
Description
-40℃~+200℃ 1W 82Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS