KNP100FT-52-6R8
MFR.Part #
KNP100FT-52-6R8
JLCPCB Part #
C3422110
Description
-40℃~+200℃ 1W 6.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS