KNP100FT-52-4R7
MFR.Part #
KNP100FT-52-4R7
JLCPCB Part #
C1400336
Description
-40℃~+200℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS