KNP100FT-52-4R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP100FT-52-4R3
JLCPCB Part #
C1400342
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 4.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS