KNP100FR-52-3R6
MFR.Part #
KNP100FR-52-3R6
JLCPCB Part #
C1780295
Description
-40℃~+200℃ 1W 3.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS