KNP100FR-52-1R8
MFR.Part #
KNP100FR-52-1R8
JLCPCB Part #
C1780266
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS