KNP100FR-52-12R
MFR.Part #
KNP100FR-52-12R
JLCPCB Part #
C1767886
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS