KNP100FR-52-0R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP100FR-52-0R1
JLCPCB Part #
C1780734
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 100mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS